Kalender Inloggen

Hercules verliest diep in blessuretijd op bezoek bij DVS 33 Ermelo

Hercules heeft in het duel met DVS´33 voor de derde keer op rij in een competitiewedstrijd een 2-0 voorsprong weggegeven. Hercules speelde in Ermelo een belabberde eerste helft. Het hield geen bal in de ploeg en produceerde slechts twee scoringskansen. Het had geluk dat ook DVS’33, dat de bovenliggende partij was, slordig met de mogelijkheden omging en dat Hercules keeper, Pepijn Vonk goed het oog erin had anders was de ruststand niet 0-0 geweest.

De tweede helft liet een ietwat beter Hercules zien dat wat meer grip op de wedstrijd kreeg en aanvallend meer kon uitrichten. In de 58ste minuut was het uit een goed aangesneden vrije trap van Teun Heijmans die Jules Stokkers op aangeven van Koen Vos in staat stelde de 0-1 van dichtbij binnen te koppen. Een voorsprong tegen de verhouding in die ervoor zorgde dat DVS’33 nog nadrukkelijker naar voren liep. Dit was de aanleiding voor een in 68ste minuut perfect uitgevoerde counter die Sel Bastmeijer subtiel afrondde, 0-2.

Dan denk je Hercules speelt de wedstrijd uit en trekt de zege over de streep maar net als in de afgelopen wedstrijden liep het te ver naar achteren, speelde DVS’33 opportunistisch de hoge bal voor de goal en viel in, de 75ste minuut de aansluitingstreffer van Jarno van Essen te vroeg. De DVS’33 ploeg, die gewoonweg beter was dan Hercules, pompte de ene na de andere aanval voor de goal. De Hercules defensie die met de inbreng van de lange Mees Homoet het tij probeerde te keren stond stevig onder druk. Hercules kon de bal niet in de ploeg houden en in de 81ste minuut moest het de gelijkmaker incasseren, 2-2. De thuisclub “rook bloed” en via invaller spits Zico Sorree wist het in de 95ste minuut de 3-2 te scoren.

Een uiteindelijk verdiende zege voor de thuisclub maar zuur voor weliswaar een niet goed spelend maar strijdend Hercules dat gebaat zou zijn geweest met in ieder geval 1 punt daar waar het ook zicht had op de volle 3 punten. Jammer en onnodig.

Volgende week wacht weer een zware wedstrijd wanneer Sparta Nijkerk op bezoek komt in Utrecht. Weliswaar heeft de nummer twee van de competitie gisteren een mentaal tikkie gehad doordat het thuis van koploper Rohda Raalte met 1-2 verloor en het de kampioenskansen tot een minimum zag slinken maar zal het voor Hercules een zeer lastige tegenstander zijn. De wedstijd van volgende week is ook de start van de 3e periodetitel strijd waar voor eenieder weer kansen liggen op een promotie nacompetitie “toetje