Kalender Inloggen

HB met veel lopende zaken

Donderdag 10/10 jl. kwam het HB weer bijeen. Met deze keer op de agenda veelal lopende zaken en terugkerende items. Natuurlijk was er om te beginnen aandacht voor de geboorte van dochter Tara van penningmeester Tony (van harte!).

Maar daarna ging het meteen door over de financiën en dan met name over het traject richting de nieuwe begrotingen van de afdelingen en van de club als geheel. Het einde van het kalender- en boekjaar nadert immers alweer snel en het is zaak om alles op tijd gereed te hebben voor de ALV van december. Ook de stand van zaken in de horeca kwam weer langs met veelal positieve berichten dit keer.

Wat langer stonden we stil bij alle perikelen en organisatorische zaken rond de aanstaande bekerwedstrijd tegen Sparta. Het rond krijgen van dit alles had opnieuw veel voeten in aarde maar vooral door de welwillende medewerking van Kampong belooft het wederom een mooie happening te worden. Wij zijn onze stadsgenoten daarvoor dan ook zeer erkentelijk. Maar het heeft voetbalvoorzitter Gerard ook weer wat nieuwe grijze haren opgeleverd, gezien de tijd en moeite die erin is gaan zitten. We hopen natuurlijk wel op een nieuw, spectaculair succes zodat we nog een rondje mee kunnen doen.

Over het complex waren er ook weer wat dingen te melden. Fons heeft overleg gehad met de projectmanager van de gemeente om over het visieplan te praten. Dat zou voorjaar 2025 ter bespreking voor moeten kunnen liggen in de raad. Wij volgen dit uiteraard op de voet en zullen proberen invloed te hebben op de plannen. Bijvoorbeeld door te kijken hoe eventueel padelbanen in te passen zijn. Maar ook kwam nog een praktisch puntje langs: het consequent afsluiten van de hekken aan de overkant van de straat om te zorgen dat er geen vandalisme plaatsvindt en de bewoners van de Veemarkt geen overlast ervaren. Dit is vooral ook een aandachtpunt voor alle gebruikers van die velden. Zorg dat de zaak goed achtergelaten wordt als je weggaat!

Als wat kleinere punten kunnen nog genoemd worden:

Het doornemen van de actiepuntenlijst en de rondvraag ontbraken ook deze keer niet. Maar waren ook relatief kort zodat we (al) om iets over tienen de vergadering konden sluiten.

Frank van den Heuvel

Laatste nieuws