Hercules en Dylan Chiazor, zijn overeengekomen dat de 26 – jarige speler ook volgend seizoen, 2025-2026 voor de Utrechtse 3e Divisonist zal spelen. De aanvaller, kwam afgelopen zomer over van G.V.V.V. . “Mijn overstap naar Hercules is een goed uitgepakt. Ben in een kwalitaitef prima selectie met een leuke groep spelers en trainers terecht gekomen en heb het enorm naar mijn zin” , aldus Dylan Chiazor.
Ook Technisch Manager, Jochem Twisker is content met de verlenging. “ Met Dylan Chiazor hebben we een snelle ervaren buitenspeler in huis die de nodige variatie in ons aanval spel meebrengt.”
Hercules werkt momenteel aan de samenstelling van de A- selectie voor het seizoen 2025-2026 en heeft daarvoor met nagenoeg alle selectie spelers reeds gesprekken gevoerd.