Voetbalbestuur

Het voetbalbestuur bestaat uit personen die de verschillende geledingen van de vereniging vertegenwoordigen. In het voetbalbestuur onderkennen we rollen en portefeuilles. Elk bestuurslid heeft een rol en een of meer portefeuilles.  

 
 
  Voorzitter
 -  Lid Hoofdbestuur
 -  PR & Sponsoring

 Frank Beemer
 06-215 18 269
 voorzitter.voetbal@usvhercules.nl
  Penningmeester
-  Financiën
-  Contracten

    VACATURE
 
     
  Secretaris
-  Spelersadministratie
-  Accommodatie
-  Faciliteiten
-  Vice-voorzitter

 Hans ten Zweege
 035- 601 73 91
 secretaris.voetbal@usvhercules.nl

  Lid - Top Voetbal
-  Zondag 1
-  Zondag 2
-  lid sponsorcommissie

Sydney Volten
 06-535 49 525
top.voetbal@usvhercules.nl
  Lid - Senioren
-  Heren senioren
-  Dames Senioren
-  Veteranen
 Jasper Wilshaus
 06-344 59 282
 senioren.voetbal@usvhercules.nl 
 Lid - Jeugd Bovenbouw
-  Meisjes Onder 13 t/m 19
-  Jongens Onder 13 t/m 19

 Hans Bosma
 06-204 40 080
bovenbouwjeugd.voetbal@usvherculesnl
  Lid - Jeugd Onderbouw
-  Jeugd onder 8 t/m 12 (M/V)
-  Champions League en UEFA cup

 Jan Schipper
 06-397 83 388
onderbouwjeugd.voetbal@usvhercules.nl
  Lid - Wedstrijdzaken
-  Scheidsrechters
-  Commissie van Ontvangst
-  Wedstrijdsecretariaat

Maaike Haring
 06-203 86 105
wedstrijdzaken.voetbal@usvhercules.nl
 Lid - Technische Zaken

Jan Hemmink
 06-553 21 724
 technischezaken.voetbal@usvhercules.nl
   Lid - Organisatie
-  Vrijwilligers
-  Gedrag & incidenten
-  Communicatie

Jan Fluit
 06-547 92 950
 organisatie.voetbal@usvhercules.nl