Voetbalbestuur

Het voetbalbestuur bestaat uit personen die de verschillende geledingen van de vereniging vertegenwoordigen. In het voetbalbestuur onderkennen we rollen en portefeuilles. Elk bestuurslid heeft een rol en een of meer portefeuilles.


 


Voorzitter
- Externe relaties
- Organisatie & Vrijwilligers
- Gedrag & Sportiviteit
- Communicatie
- Complex(ontwikkeling)
- Sponsoring
- Lid Hoofdbestuur

Frank Beemer
06-215 18 269
voorzitter.voetbal@usvhercules.nl
organisatie.voetbal@usvhercules.nl


 



Secretaris
- Vice voorzitter
- Secretariaat
- Tuchtzaken

Aniek Scholten
06-301 83 055
secretaris.voetbal@usvhercules.nl




Penningmeester
- Financiën
- Contracten
- Kledingplan & webshop

VACATURE
penningmeester.voetbal@usvhercules.nl


 


Wedstrijdzaken
- Wedstrijdsecretariaat
- Commissie van Ontvangst
- Scheidsrechters

Koen Vermooten
06-484 36 560
wedstrijdzaken.voetbal@usvhercules.nl


 


Maatschappelijk
- Tuchtzaken

- Vechtzoom
- Positief Sportklimaat
- Utrechts Sportakkoord
- "on the move"

Han Oey
06-421 50 433


 


Lid - Top Voetbal
- Zondag 1
- Zondag 2
- lid sponsorcommissie

Sydney Volten
06-535 49 525
top.voetbal@usvhercules.nl


 


Lid - Senioren
- Heren senioren
- Dames Senioren
- Veteranen, 7-7, Kicks
- Evenementen & toernooien

Jasper Wilshaus
06-344 59 282
senioren.voetbal@usvhercules.nl




Lid - Jeugd en Technische zaken
- Jeugd onder 8 t/m 19 (M/V)
- Champions League en UEFA cup
- Technische zaken

VACATURE
jeugd.voetbal@usvhercules.nl
technischezaken.voetbal@usvhercules.nl