U bevindt zich in de sectie:
Veldvoetbal
Veldvoetbal
VrijwilligersWe willen dat elke voetballer bij Hercules veel plezier beleeft aan de voetbalsport. Veel mensen dragen daar al aan bij, natuurlijk de voetballers zelf, maar ook ouders, leiders, scheidsrechters, trainers, commissie van ontvangst, coördinatoren en bestuurders. Met zijn allen zorgen we er voor dat we kunnen sporten bij Hercules, want zonder mensen die zich inzetten gaat het echt niet. Bij de club is altijd meer dan genoeg te doen. Alle hulp is welkom!
Soorten vrijwilligerswerk
Vrijwilligerswerk kan bij Hercules op verschillende manieren gedaan worden: af en toe een klus of een vaste functie die meer of minder tijd kost.
Wil je een project of korte klus doen, kijk dan op het klussenoverzicht en neem contact op met de genoemde persoon die je verder op weg helpt. Middelbare scholieren kunnen bij ons hun maatschappelijke stage vervullen; lees hier verder.
Wil je een vaste functie gaan vervullen, maar zou je het werk en de verantwoordelijkheden graag met iemand delen, dan kun je er ook een duobaan van maken. De duobaner gaat bij voorkeur zelf op zoek naar een 'maatje', maar als het nodig is kan de vereniging suggesties doen voor samenwerking.
Overzicht vrijwilligersfuncties
Hieronder staat een korte beschrijving van de functies binnen Hercules en de vacatures die er zijn. Zie je niet iets van je gading, maar heb je wel ambitie om jezelf in te zetten, laat het ons weten: vele handen maken licht werk. Heb je vragen of ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met Hans Bosma (06-20440080) of mail organisatie.voetbal@hercules.nl.
Tijdsinvestering, gemiddeld per week: * = 1 à 2 uur, ** = 2 à 3 uur, *** = meer dan 3 uur
|

