Contactinformatie tenniscommissies

- de Jeugdcommissie (JC)
- de Wedstrijd en Toernooicommissie Tennis (WTCT)
- de Technische Commissie (TC)
- de Open Toernooicommissie (OTC)
- de 55+-commissie

Alle commissies bestaan (voornamelijk) uit vrijwilligers. Mocht je het ook leuk vinden om een actieve bijdrage te leveren aan de tennisvereniging, neem dan contact op met een van de commissieleden.

De Jeugd Commissie
Jeugdcommissie organiseert alle activiteiten voor de jeugd, zoals het familietoernooi, de jeugdclubkampioenschappen, minitoernooi, laddercompetitie, etc.
Email: jc.tennis@usvhercules.nl

Naam telefoone-mail
Tyas van de Berg (trainer)
06 - 1338 2979
tyasvandenberg@hotmail.com
Karin Hesselink (trainer)
06 - 2003 5640
karinhesselink@hotmail.com
Frank van der Storm (trainer)06 - 4419 4894
frankvanderstorm@gmail.com
 Anneloes Medendorp
 06 - 8364 1318

 Karianne Goossens
 06 - 4660 1638kgoossens@xs4all.nl
  









Wedstrijd en Toernooicommissie Tennis (WTCT)
De WTCT organiseert 'interne' activiteiten zoals het openingstoernooi, mixed invitatietoernooi, tossavonden, clubkampioenschappen en de wintercompetitie.

Algemeen emailadres: wtct.tennis@usvhercules.nl.

Commissieleden:
 
Marjolein ten Kate, Jos Kortenhof, Helma van Kuijk, Karin de Rooij, Marco Scholten, Hanneke de Vries, Roelanda Vroon, Ed van der Zalm



De Technische Commissie (TC)

De Technische Commissie is o.a. verantwoordelijk voor de organisatie van de voor- en najaars competitie.
Algemeen e-mailadres: tc.tennis@usvhercules.nl 

Naam telefoone-mail
Jeroen Sturkenboom
06-53225188
jeroensturkenboom@kpnmail.nl
Esther Hesp (vrijdag)
06-223302 87
ehesp@van-der-burg.nl 
Frank van der Storm (jeugd)
06-4419 4894
frankvanderstorm@gmail.com
 Edmee Abels
 06-24734457
 edmee.abels@gmail.com








De Open Toernooicommissie
De Open Toernooicommissie organiseert het jaarlijkse Open Toernooi in september.
Algemeen emailadres ot.tennis@usvhercules.nl.

Naam telefoone-mail
Kees Hardam
06-25098298
keeshardam@gmail.com
Jorit Schuitemaker
06-45137800
jjoritmail@hotmail.com
Jan Kakebeen
06-31668257
kakebeen@planet.nl
 José Kager
 06-53898515jmmkager@xs4all.nl







 
De 55+-commissie

De 55+-commissie organiseert diverse activiteiten voor de oudere tennissers, zoals het Open Dubbeltoernooi 55+, het Erwtensoeptoernooi, het Sinterklaastoernooi, het Oliebollentoernooi en enkele uitwisselingstoernooien.
Algemeen emailadres: ot55.tennis@usvhercules.nl

naam/adrestelefoonemailfunctie
Max Meijnderts
06 22120489
m.r.meijnderts@gmail.com
voorzitter
Hans van Essen
de Bruijnstraat 39
3438 AD 39 Nieuwegein 
030 6022747 
06 40256582
h.van.essen99@gmail.com1e penningmeester
Lia van Wijk
A. Netostraat 4
3573XJ Utrecht 
0644254201
lia_van_wijk@hotmail.com
2e penningmeester
Karin van Ditmarsch
 
06 44260265

zandka@hotmail.com
secretaris
Richard Smits
Leeuwenhof 10
3601 JD Maarssen
030 2734422
06 51874979
wilrichard@live.nlwedstrijdleider en algemene zaken
Ed van der Zalm
David Ben Goerionstraat 39
3573 XM Utrecht
030 2541069
06 51156503
ed@vdzalm.orgcomputer en publicatie