Uitslagen Seizoen 2016-2017

De uitslagen van de Clubkampioenschappen 2017 kun je via deze link vinden op de Badminton Nederland toernooi site.

Uitslagen Seizoen 2015-2016

Heren Enkel A
 
1   Jarno van Wijk
2   Ruben Schalk
3/4 Xiwei Wu
3/4 Peter Zijlstra

Heren Enkel B
 
1   Tom Branson
2   Jeroen van Hensbergen
3/4 Menno Zwart
3/4 Arnout van Raaij
 
Heren Enkel C
 
1   Nathan van Kan
2   Marc Pieters
3/4 Sam Montforts
3/4 Sam van den Muysenberg
 
Heren Dubbel A
 
1   Bas Maessen - Xiwei Wu
2   Ruben Schalk - Jarno van Wijk
3   Douglas Loppé - Peter Zijlstra
4   Sander Dekker - Jasper Hoogeboom

Heren Dubbel B

1   Arnout van Raaij - Menno Zwart
2   Tom Branson - Mark Hellinghuizer
3/4 Jeroen van Hensbergen - Chris Jongeling
3/4 Paul Gerats - Bas Lensen
 
Heren Dubbel C
 
1   Rico van der Hoeven - Rutger van Weelden
2   Sam Montforts - Marc Pieters
3   Nathan van Kan - Sam van den Muysenberg
4   Daan Holterman - Alexander Inia
 
Dames Dubbel A
 
1   Emmy Manders - Pauline Veeningen
2   Ester Bartels - Maaike Kerkhof
3   Birgit Leerling - Anneke Olde Engberink
4   Annelies Smout - Sietske Tacoma
 
Dames Dubbel B
 
1   Sophie Alferink - Lidwien Kamp
2   Marloes van Lambalgen - Frouke Verburg
3   Ineke Bootsman - Caroline Ooijens
4   Wendy Nieuwdorp - Machteld Sluiter
 
Dames Dubbel C
 
1   Ilse Fontein - Monique van der Heijden
2   Norah van den Berg - Lenette de Gier
3   Jorien Bijlmer - Evelien Bulle
4   Heddeke Heijnes - Saskia Klok
 
Dames Enkel A
 
1   Ester Bartels
2   Emmy Manders
3/4 Birgit Leerling
3/4 Maaike Kerkhof
 
Dames Enkel B

1   Frouke Verburg
2   Sophie Alferink
3/4 Wendy Nieuwdorp
3/4 Machteld Sluiter

Dames Enkel C

1   Saskia Klok
2   Evelien Bulle
3/4 Lenette de Gier
3/4 Aliek Hasperhoven
 
Gemengd Dubbel A

1   Niels Pijnenburg - Birgit Leerling
2   Jarno van Wijk - Emmy Manders
3   Rob van Nuenen - Anneke Olde Engberink
4   Douglas Loppé - Linda Lenderink

Gemengd Dubbel B

1   Arnout van Raaij - Marloes van Lambalgen
2   Menno Zwart - Hester Ottink
3/4 Michel Bijlsma - Frouke Verburg
3/4 Paul Gerats - Caroline Ooijens
 
Gemengd Dubbel C

1   Marc Pieters - Iris Kwakman
2   Rico van der Hoeven - Sandra van de Reepe-De Reus
3   Daan Holterman - Saskia Klok
4   Sam Montforts - Lenette de Gier


Seizoen 2014-2015

De kampioenen in de dubbel en de mix zijn:

DD-A: (poule) 1) Pauline en Birgit; 2) Ester en Maaike

DD-B: (poule) 1) Frouke en Shiao Li; 2) Linda en Hester

HD-A: Finale Rob en Niels winnen van Jarno en Ruben in 23-21 en 21-16

HD-B (poule): 1) Arnout en Menno; 2) Ricardo en Martijn

GD-A: Finale Anneke en Rob winnen van Pauline en Jonathan in 21-13 en 21-18

GD-B: Finale Linda en Frederik winnen van Frouke en Arnout in 21-19 en 21-13


Heren A finale

Ruben - Jarno

21       - 13

15       - 21

21       - 17

 

Dames B finale

Hester - Frouke

21      -  11

21     -   17

 

Dames A (poule)

1) Ester

2) Emmy

 

Heren B (poule)

1) Arnout

2) Menno

 

Jeugd:

De uitslagen:

Starters

1. Titus, 2. Thomas

DE

1. Iris, 2. Norah

HE onder 15

1. Sem, 2. Martijn

HE boven 15


1. Nathan, 2. Marc


Seizoen 2012-2013


HE A

Halve finales:

XiWei                          -           Jarno                           22-20    ;    21-18

Ruben                          -           Rob                             21-16    ;    21-19

Finale:

Ruben                          -           XiWei                         26 – 24    ;    21 – 16

 

DE A

Halve finales:

Pauline                        -           Ester                           17-21    ;    21-7   ;   21-17

Sanne                          -           Emmy                         22-20    ;    11-21    ;    21-9

Finale:

Pauline                        -           Sanne                          21 – 16    ;    23 – 21

 

DE B

Poule 1e:         Jaleesa

Poule 2e:         Hester

Poule 3e:         Myrna

 

HD A

Halve finales:

Jonathan&Ruben         -           XiWei/Jarno               21-14    ;    21-19

Niels&Joost                 -           Sander&Rob              18-21    ;    12-21

Finale:

Jonathan&Ruben        -           Sander&Rob               21 – 14    ;    21 – 12

  

DD A

Poule 1e:         Marieke B & Pauline

Poule 2e:         Birgit & Sanne

 

GD A

Halve finales:

Sanne & XiWei           -           Birgit & Niels              21 – 11    ;    21 – 16

Jonathan & Pauline     -           Marieke B & Jarno      21 – 10    ;    21 – 16

Finale:

Jonathan & Pauline     -           Sanne & XiWei            21 – 19    ;    21 – 14 

 

DD Cat B.

Poule 1e:         Sandra & Evelien

Poule 2e:         Marieke E & Hester

 

GD Cat B.

Poule 1e:         Menno & Hester

Poule 2e:         Evelien & Koen


Winnaars clubkampioenschappen seizoen 2011 / 2012

 

Heren enkel:

  1. Xiwei
  2. Patrick

 

Dames enkel:

  1. Pauline
  2. Birgit

 

Dames enkel recreant:

  1. Marieke E
  2. Jaleesa

 

Heren dubbel:

  1. Patrick / Mark Hagendoorn
  2. Paul G / Robert G

 

Dames dubbel:

  1. Marieke / Pauline
  2. Birgit / Sanne

 

Gemengd dubbel:

  1. Pauline / Jonathan
  2. Mark / Astrid


Winnaars clubkampioenschappen seizoen 2010 / 2011

 

Heren enkel:

  1. Joost
  2. Jonathan

 

Dames enkel:

  1. Pauline
  2. Birgit

 

Herendubbel:

  1. Jonathan / Tako
  2. Patrick / Mark Hagendoorn

 

Dames dubbel:

  1. Marieke B / Pauline
  2. Sanne / Birgit

 

Mix recreanten:

  1. Sandra / Ricardo
  2. Monique / Bart

 

Mix competitie:

  1. Jenny / Jonathan
  2. Pauline / Mark